У США почали випробування прототипу електровертольота

4 листопада 2016, 12:27
Засновник компанії GeoStar Мартін Ротблатт зробив свій концепт на основі невеликого вертольота, двигуни якого замінили електромоторами

На машину поставили величезний літій-іонний акумулятор, важить півтонни. Завдяки таким поліпшенням електрогвинтокрил зміг здійснити п'ятихвилинний політ на висоті близько 120 метрів, пише Fortune.

Відео дня

Інженери з Tier 1 engineering запевняють, що батарея розрахована на двадцятихвилинний політ при середній швидкості 150 кілометрів на годину.

"Це був по суті доказ концепції. Мені всі говорили, що створити подібний вертоліт неможливо, розповідає Ротблатт.

Призначення вертольота — доставка органів для трансплантації. Ідея створення такого повітряного спецтранспорту належить Ротблатту. Коли його дочки була потрібна трансплантація легені, він заснував компанію, яка займається дослідженнями і розробкою штучних легенів для трансплантації. Тепер же йде і розробка електричного вертольота, здатного доставляти органи для пересадки.

Залишилося дочекатися, коли з робочого концепту вертоліт стане серійною моделлю. Самостійно виробляти вертольоти Ротблатт не планує, розраховуючи пізніше продати ліцензію іншому виробнику.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X