У Росії підміняли документи при виробництві космічних ракет

30 січня 2017, 09:56
Російський віце-прем'єр Дмитро Рогозін повідомив, що причиною неполадок при виробництві двигунів для ракети-носія Протон-М стала підміна документації

У суботу, 28 січня, російський чиновник заявив, що встановив причину проблем з двигунами ракет " Протон-М, пише Лента.

"Всі винні в підміні технології та документації будуть жорстко покарані. Три Протона-М будуть розібрані. Двигуни 2 і 3 ступенів замінено", - написав Рогозін

Відео дня

Рогозін також доручив "лідеру космічного двигунобудування НВО Енергомаш негайно навести порядок на Воронезькому механічному заводі, що допустив брак". Віце-прем'єр РФ повідомив, що пуски Протона-М поновляться через 3,5 місяця, а ВМЗ нададуть економічну підтримку для технологічного переозброєння.

25 січня представник Роскосмосу розповів, що в ході вогневих випробувань двигунів другого і третього ступенів Протонів-М було виявлено технологічні проблеми. З'ясувалося, що при виробництві замість штатного припою, з домішкою дорогоцінних металів, використовувався менш дорогий.

Раніше НВ повідомляло, що керівництво Роскосмосу вирішило відкликати на Воронезький механічний завод (ВМЗ) всі двигуни другого і третього ступені ракет-носіїв " Протон-М.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X