У Німеччині завдали удару по каві заради екології

22 лютого 2016, 17:51
Влада Гамбурга заборонила використання капсульної кави у всіх державних установах міста

Гамбург став першим містом у світі, де вирішили відмовитися від подібної кави. Причина криється в тому, що капсули шкодять довкіллю. Таким чином місцева влада підкреслює своє прагнення зробити Гамбург більш "зеленим" містом.

Відео дня

"Капсули нелегко піддаються переробці для повторного використання, оскільки часто являють собою суміш пластика і алюмінію. Це 6 грам кави на 3 грами упаковки. Ми в Гамбурзі порахували, що таке не можна купувати на гроші платників податків", - заявив представник Департаменту охорони навколишнього середовища та енергетики Ян Дубе.

Заборона на капсульну каву стосується лише державних установ. Інші жителі Гамбурга можуть пити її і надалі.

Наразі близько 13% жителів Німеччини щодня користуються машинами, які готують каву з капсул. У США кількість сімей, які користуються такими апаратами, зросла з 15% до 25% з 2014 по 2015 рік.

У 2014-му великий виробник Keurig продав 9,8 мільярда кавових капсул. Тільки 5% з них були придатні для повторного використання. Раніше засновник компанії Джон Сільван, якому відомі слабкі сторони продукту, зізнавався, що часом соромиться створення кавових капсул K-Cups.

Показати ще новини
Радіо НВ
X