У NASA запропонували наступне небесне тіло для колонізації

28 листопада 2016, 13:49
Планетолог NASA Аманда Хендрікс з колегами, вважає, що для колонізації людиною підходить один із супутників Сатурна - Титан

Цей супутник є єдиним місцем у Сонячній системі, крім Землі, що має рідкі озера, які втім складаються не з води, а вуглеводнів, повідомляє Scientific American.

Атмосферний тиск біля поверхні супутника в 1,5 рази більше, ніж на Землі, що дозволяє спростити пристрій скафандра для потенційних колонізаторів і комфортно, порівняно з Марсом, почувати себе на супутнику Сатурна.

Відео дня

"Ми прийшли до цього висновку після того, як подивилися на планети в новому ключі: з екологічної точки зору. Ми розглянули середовище проживання, якого потребують люди, і шукали подібні умови в нашій Сонячній системі", - розповідає Хендрікс.

Супутник Сатурна має щільну атмосферу, яка на 95 відсотків складається з азоту. Це, а також магнітне поле газового гіганта дозволяє захистити тіла, знаходяться на поверхні супутника, від космічної радіації.

"Хоча Місяць і Марс виглядають як порівняно розумні пункти призначення, там теж є проблеми. Вони не захищені магнітосферою чи атмосферою. Галактичні космічні промені, енергетичні частинки з далеких наднових бомбардують поверхні Місяця і Марса, і люди не можуть жити в довгостроковій перспективі під таким тиском", - підкреслюють вчені.

Нагадаємо, раніше НВ провело Facebook Live про те, де краще заснувати першу космічну колонію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X