У Британії планують оголосити гомеопатію поза законом

13 листопада 2015, 14:58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Британська влада розгляне можливість занесення гомеопатичних лікарських засобів в "чорний список". Причиною для винесення цього питання на порядок денний послужили загрози організації Good Thinking Society подати до суду на Національну службу охорони здоров'я (NHS), якщо ці препарати не будуть записані в нього. Уряд вирішив вивчити дану можливість, але тільки в наступному році, повідомляє BBC News

Ліки у Великобританії потрапляють до "чорного списку", якщо існує більш доступна альтернатива їм, а також у випадках, коли препарат не ефективний. Якщо засіб опиняється у списку, то місцеві лікарі загальної практики не можуть прописувати його пацієнтам. Цього і домагається The Good Thinking Society. У гомеопатичних препаратів є не тільки противники, а й прихильники.

Відео дня

"Враховуючи обмежені ресурси NHS, будь-які витрати на гомеопатію є невиправданими. Гроші, витрачені на ці препарати, можна пустити на ті методи лікування, які дійсно допомагають пацієнтам", - говорить засновник Good Thinking Society Саймон Сінгх.

"Вибір пацієнта дуже важливий. Гомеопатія працює, вона широко застосовується лікарями в Європі, а пацієнти, яких лікують гомеопатичними препаратами, впевнені в їх користі, як і я", - говорить доктор Хелен Бімонт, яка очолює Факультет гомеопатії Сполученого Королівства.

Національна служба охорони здоров'я займає нейтральну позицію, стверджуючи, що якісних доказів того, що гомеопатичні препарати працюють, немає.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X