У Бразилії золотошукачі вирізали плем'я індіанців

13 вересня 2017, 10:28
Прокурори в Бразилії розслідують повідомлення про те, що нелегальні золотошукачі нібито вбили членів індіанського племені, яке раніше не контактувало з цивілізацією

Передбачуваний напад стався в серпні в західній частині Бразилії. Вчені і правоохоронці, можливо, і не дізналися б про інцидент, якби самі нелегальні шахтарі не проговорилися про вбивства, пише Science Alert.

Відео дня

"Це була груба розмова в барі. Вони навіть хвалилися тим, що розрізали тіла індіанців і викинули їх в річку", - розповідає Лейла Соттомайєр, координатор Бразильського агентства у справах корінних народів (Funai).

Двоє золотошукачів були затримані і доставлені в місто Табатінга для дачі свідчень з приводу інциденту, який, судячи з усього, знищив одну п'яту частину всього племені індіанців, в тому числі жінок і дітей.

Це плем'я було відомо вченим і чиновникам як Fleicheros, або "ті, які кидають стріли". Це було ізольоване плем'я, майже без контактів із зовнішнім світом взагалі і без контактів з сучасною цивілізацією зокрема. Дослідники журяться, що у них майже немає даних про мову і спосіб життя цього племені.

У тому, що трапилося правозахисники звинувачують президента Бразилії Мішела Темера, який скоротив фінансування організації Funai і захист диких племен. У квітні 2017 року Funai довелося закрити 19 своїх баз, які займалися моніторингом і захистом цих племен.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X