Стівен Хокінг звинуватив Трампа в прийдешніх сірчаних дощах

3 липня 2017, 12:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На думку фізика Стівена Хокінга, через Трампа Земля може перетворитися на Венеру з сірчаними дощами і високою температурою

Таку різку заяву вчений зробив на космологічній конференції в свою честь, яка проходить в Кембриджському університеті, пише Science Alert.

"Ми близькі до переломного моменту, після якого глобальне потепління стане незворотнім. Дії Трампа можуть виштовхнути Землю за цей рубіж, після чого вона стане схожа на Венеру з температурою в 250 градусів і дощами з сірчаної кислоти", - заявив Хокінг.

Відео дня

Говорячи про дії Трампа, вчений мав на увазі зроблену першого червня 2017 року заяву президента США про вихід його країни з Паризького угоди по клімату. За словами Трампа, зміни клімату є "помилковою" проблемою.

У той же час, на думку Стівена Хокінга, "заперечуючи докази зміни клімату і виходячи з Паризької угоди по клімату, Дональд Трамп завдасть шкоди навколишньому середовищу нашої прекрасної планети, якої можна було б уникнути, і піддасть небезпеці світ для нас і наших дітей".

У своїй заяві вчений також нагадав, що парниковий ефект на Венері настільки сильний, що на її поверхні плавиться свинець. Втім, журналісти Science Alert відзначають, що Стівен Хокінг, судячи з усього, перебільшує загрозу глобального потепління для землян.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X