SpaceX відправить два корабля на Марс в 2020 році

12 травня 2017, 10:37
Компанія Ілона Маска SpaceX за три роки відправить до Марса два безпілотних космічних корабля Red Dragon

Про плани компанії розповів директор відділу з вивчення планет NASA Джим Грін, повідомляє Ars Techica.

Раніше представники SpaceX визнали, що не зможе запустити Red Dragon на Марс в 2018 році, оскільки апарат просто не буде готовий. Тим не менш, ця затримка відкриває можливість запуску відразу двох Red Dragon в 2020 році і SpaceX, ймовірно, скористається цією можливістю. Справа в тому, що в 2020 році Земля буде на максимально близькій відстані від Марса. Настане період для найбільш ефективних польотів на Червону планету

Відео дня

"Кожні 26 місяців, дорога на Марс відкривається. Ми починаємо з верхній частині цього вікна можливостей, з запуску SpaceX Red Dragon. В кінці цього періоду можливостей стартує інший Red Dragon", - наголосив Джим Грін.

Запуском відразу двох восьмитонних ракет Маск хоче убезпечити себе від невдачі, оскільки під час першої місії буде випробувано експериментальний механізм посадки на поверхню Марса.

Додамо, що офіційно SpaceX не оголосив про старт відразу двох Red Dragon. Прес-секретар компанії Джон Тейлор підкреслив, що питання відправки на Марс відразу двох апаратів знаходиться на стадії розгляду.

Показати ще новини
Радіо НВ
X