Смерть людини. Китайська компанія замінила роботами 90% персоналу

6 лютого 2017, 11:00
Керівництво фабрики в місті Дунгуань замінило 90% своїх співробітників на роботів і автоматизовані системи

Після цього рішення виробництво на фабриці зросла на 250%, повідомляє ZME Science.

За даними видання, Changying Precision Technology Company спеціалізується на виробництві мобільних телефонів і використовує автоматизовані виробничі лінії. Завод проектувався для зайнятості 650 співробітників, але в даний час лише 60 осіб отримують всю роботу, у той час як роботи роблять все інше. Ло Вtйцян, генеральний директор компанії, каже, що згодом кількість необхідних працівників скоротиться до 20.

Відео дня

Незважаючи на скорочення персоналу, фабрика не тільки збільшила виробництво обладнання на 250%, але і зменшила кількість браку. Обсяги бракованої продукції скоротилися приблизно на 80%, оскільки людський фактор виключили з виробництва.

Основною проблемою такого рішення журналісти бачать зростання безробіття та соціальних протестів у Китаї, оскільки нову роботу звільненим з фабрики людям компанія не запропонувала.

Раніше НВ повідомляло, що європейські власті мають намір наділити роботів цивільними правами і обов'язками. Власників зобов'яжуть платити податки, щоб компенсувати виплати людям, які стали безробітними через роботів

Показати ще новини
Радіо НВ
X