Січень 2016 виявився найспекотнішим в історії

18 лютого 2016, 17:20
В минулому місяці в світі було на 1,13°C тепліше, ніж звичайно буває в січні. Це найбільше підвищення температури для окремого місяця за всю історію метеоспостережень

Більш того, січень 2016 став четвертим поспіль місяцем, коли температура в світі піднімалась більше ніж на 1°C по відношенню до середнього показника. Про це свідчить попередній аналіз NASA.

Відео дня

NASA
NASA Фото:

За даними Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA), в минулому місяці температура в світі була на 1,04°C вище середнього показника за XX століття. Січень став дев'ятим місяцем, коли були побиті світові температурні рекорди.

Особливо сильне потепління спостерігалося в Арктиці. За даними NASA, в цьому регіоні температура була на 2,2-7,3 °C вище середнього показника січня. Потепління спричинило танення льодів. Національний центр даних США з дослідження снігу і льоду (NSIDC) повідомляє, що площа морського льоду в регіоні в січні склала 13,53 мільйона квадратних кілометрів. Це найнижчий показник січня в історії супутникових спостережень.

Показати ще новини
Радіо NV
X