Швейцарець буде випускати ювелірні прикраси з додаванням ДНК

14 грудня 2015, 16:13
Золото та дорогоцінні камені – традиційні матеріали для створення ювелірних виробів. Підприємець Роберт Грасс з Швейцарії вирішив додати до них ще один – людську ДНК

Ідея ввиникла у Грасса, коли він підшукував подарунок для своєї дружини на честь народження дитини. Більшість презентів, які потрапляли йому на очі, здавалися невдалими. Тому він подарував їй кільце, що містило його ДНК. На одному подарунку Грасс обмежуватися не став і тепер налагоджує бізнес з продажу ДНК-прикрас.

Відео дня

Для створення індивідуального аксесуара швейцарцю потрібен мазок з ротової порожнини, за допомогою якого він може отримати ДНК замовника. Отриманий зразок поміщається в "синтетичну скам'янілість". Під неї в ювелірному виробі відводиться невелика порожнина, яка закривається діамантом.

Зараз в лінійку прикрас, що отримала назву Identity Inside, входить срібне кільце з одним діамантом 0,02 карата, кільце з двома такими діамантами (один з зовнішньої сторони і один – з внутрішньої), годинник з сапфіровим склом і кулон з рожевого золота.

Грасс збирає кошти для свого бізнесу на Kickstarter. Його мета – зібрати 20000 швейцарських франків, і до її досягнення йому не вистачає менше 1000. Найдорожчим предметом в колекції Identity Inside є годинник, який оцінюються в 980 франків. Найдешевше коштує кільце з одним діамантом. Його ціна становить 250 франків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X