Вигнанці галактичного масштабу. Війна в Україні призвела до повної деградації російської космічної програми

3 серпня 2022, 20:03
NV Преміум

Нещодавно Росія заявила, що незабаром планує залишити проєкт МКС, щоб розпочати розроблення російської орбітальної космічної станції. Таке рішення могло суттєво вплинути на космічні дослідження.

Війна в Україні показала світові справжнє обличчя Росії. За кілька місяців у відповідь на повномасштабне російське вторгнення тисячі міжнародних компаній поспішили закінчити свою діяльність на території РФ. Наукова спільнота теж поступово відмовляється від співпраці з російськими вченими.

Реклама

У космосі ситуація набагато заплутаніша. Незважаючи на справжню пекельну добірку дикості, яку творили російські космонавти та їхній колишній начальник — ексголова Роскосмосу Дмитро Рогозін, — не всі готові припиняти співпрацю з Росією. Однак це поступово змінюється.

Показати ще новини