Радіоактивні кабани заполонили місто біля АЕС Фукусіма

14 березня 2017, 09:49
Сотні заражених радіацією агресивних кабанів заселили покинуті людьми території навколо атомної станції Фукусіма в Японії

І тепер, коли показники забруднення води та ґрунту приходять в норму, тварини заважають людям повернутися в свої міста, пише Mirror.

Жителі містечка Наміє поблизу Фукусіми планують повернутися в свої будинки в кінці березня, але їм заважають сотні диких кабанів, які бродять по порожніми вулицями і садами безлюдного приморського містечка. Журналісти відзначають, що ці тварини дуже агресивні.

Відео дня

"Насправді незрозуміло, хто зараз господарі міста — люди чи дикі кабани. Якщо ми зараз не будемо від них позбавлятися і не перетворимо Наміє в місто для людей, воно стане взагалі непридатним для проживання", — говорить мер покинутого Наміє Тамоцу Баба.В тілах цих кабанів, які поїдали заражені рослини, рівень радіоактивного елемента цезій-137 в 300 разів більше безпечної норми. Зараз з копитними борються не тільки загони мисливців, але і дрони, з допомогою яких тварин намагаються відігнати в ліси. Після завершення боротьби з кабанами у свої будинки розраховують повернутися приблизно 10 тисяч чоловік - половина жителів Наміє.

Нагадаємо, катастрофа на японській АЕС сталася 11 березня 2011 року. Тоді на Фукусіму-1 обрушилося цунамі заввишки 13 метрів, що здолало захисний мур висотою 10 метрів. В результаті в трьох реакторах розплавилося ядерне паливо.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X