Офіційно: NASA опублікувало дані про неможливий двигун EM Drive

21 листопада 2016, 09:25
Документи NASA, що підтверджують працездатність електромагнітного двигуна EM Drive, пройшли експертну оцінку

Опубліковані документи підтверджують попередній витік і свідчать, що EM Drive принципово можливий. В умовах вакууму електромагнітний двигун забезпечує тягове зусилля тягу, силою 1,2 ± 0,1 міліньютона на кіловат потужності, пише Science Alert.

Відео дня

У той же час, сонячні вітрила, які зараз застосовуються в якості двигуна, який не вимагає використання палива, забезпечують тягове зусилля на рівні 6,67 микроньютона на кіловат – на два порядки менше, ніж EM Drive.

Додамо, що в рамках проведених тестів команда намагалася лише підтвердити працездатність системи. Завдання оптимізації показників електромагнітного двигуна не ставилося.

Надалі належить перевірити роботу EM Drive в космосі, такі тести можуть бути проведені вже в найближчі місяці. Ознайомитися з результатами дослідження можна на сайті AIAA.

Раніше НВ повідомляло, що згідно недавнього витоку даних про результати експериментів, в лабораторіях американського космічного агентства NASA в черговий раз підтвердили - двигун працює. Причому, працює не тільки в "земних" умовах, але і в вакуумі.

Це означає, що в перспективі можливе створення космічного корабля, що живиться від сонячних батарей, які будуть забезпечувати електрикою двигун, який діє всупереч законам фізики.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X