NASA попросило допомоги приватних компаній в упійманні астероїда

17 серпня 2016, 14:24
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Починаючи з вересня NASA буде приймати заявки приватних компаній, що бажають допомогти агентству захопити фрагмент астероїда і відбуксирувати його до Місяця

Американське аерокосмічне агентство планує в наступному десятилітті запустити апарат, який би зміг захопити фрагмент астероїда і доставити його до Місяця, після чого NASA відправить на нього астронавтів для збору зразків. Влада США не побажала виділяти кошти на цей проект, і тепер NASA звернулося до приватних компаній.

Відео дня

Агентство розраховує, що вони зможуть надати допомогу в плані технічного оснащення місії і виділити кваліфікований персонал, який зможе приєднатися до проекту. NASA також не виключає можливість того, що компанії зможуть отримати доступ до фрагменту астероїда для проведення власних експериментів. Але лише після того, як агентство отримає зразки з фрагмента.

Проект буде реалізовуватись у два етапи. Згідно з планом NASA, безпілотний апарат, якому належить взяти фрагмент астероїда і доставити його на Місяць, буде запущений в 2021-му році. Астронавти вирушать до нього в 2026 році на борту космічного корабля Orion.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X