NASA отримало телевізійну премію "Еммі"

11 вересня 2018, 14:04

Лабораторія реактивного руху NASA отримала телевізійну нагороду "Еммі" за кращу оригінальну інтерактивну програму на честь закінчення місії зонда Cassini.

Премія була вручена на конкурсі Creative Arts Emmy Awards в Лос-Анджелесі в Академії телевізійних мистецтв і наук, повідомляється на офіційному сайті NASA.

"Ця нагорода є особливою магію, яка відбувається, коли ми об'єднуємо приголомшливі образи і потужну науку з такої місії, як Cassini з незвичайними талантами команди засобів масової інформації та комунікацій. Академія телебачення відзначила велику справу освоєння космосу, і я надзвичайно пишаюся нашими командами по зв'язкам з громадськістю та зв'язкам із засобами масової інформації", - сказав Майкл Грін, директор лабораторії з комунікацій та освіти.

Відео дня

"Команда Cassini надзвичайно вдячна за те, що приголомшлива історія нашої місії була розказана таким незвичайним способом командою комунікацій в Лабораторії реактивного руху і що Академія телебачення відзначила цю історію. Отримання Еммі є ще одним дивовижним досягненням Cassini", - сказав менеджер проекту Cassini Ерл Куаз.

Нагадаємо, 15 вересня 2017 року завершилася 20-річна місія NASA Cassini. Зонд був знищений в атмосфері Сатурна. У NASA вирішили буквально пожертвувати дорогим обладнанням, щоб врятувати супутники Сатурна, теоретично, придатні для життя, від біологічного забруднення.

В ході своєї місії Cassini зробив 293 обороти навколо Сатурна. Здійснив 162 прольоти поблизу його супутників (що, до речі, дозволило відкрити ще 7 нових супутників). На Землю було передано 453 тис фотографій і в цілому 635 ГБ наукових даних.

Серед найгучніших відкриттів, зроблених вченими на основі матеріалів, надісланих Cassini, - шестикутна пляма на Північному полюсі Сатурна, океан на Енцеладі, 3 моря і кілька сотень озер (і свідоцтва потенційного існування життя!) на Титані.

Додамо, що в 2009 році NASA удостоїлося спеціальної Еммі імені Файло Фарнсуорт, яка вручається агентству, компанії або інституту, довгостроковий вклад яких у телебачення серйозно змінив стан галузі. Та нагорода була отримана за трансляцію висадки на Місяць.

Показати ще новини
Радіо NV
X