На спір. Ілон Маск пообіцяв за сто днів вирішити енергетичні проблеми Австралії

13 березня 2017, 09:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Ілон Маск готовий забезпечити енергією штат в Австралії, за 100 днів побудувавши там систему зберігання електроенергії

Історія, що почалася з спілкування в Twitter, зараз вийшла на рівень переговорів Ілона Маска з австралійським прем'єром Малькольмом Тернбулом про будівництво енергосховища, пише Guardian.

Відео дня

Віце-президент Tesla з енергетичних продуктів Ліндон Райв заявив в мережі Twitter, що компанія може побудувати досить ємну промислову батарею, яка вирішить проблеми енергопостачання в Південній Австралії за 100 днів.

Ідеєю зацікавилися політики і бізнесмени Південної Австралії, які пообіцяли допомогти з фінансуванням проекту, "якщо Ліндон говорить серйозно". Пізніше інформацію про можливості побудови в Австралії системи зберігання енергії підтвердив і Ілон Маск.

"Tesla встановить і запустить систему протягом ста днів з моменту підписання контракту, а якщо ні — проект за наш рахунок. Для вас це досить серйозно?", - написав Маск в Twitter.

Ідеєю спочатку зацікавилися політики зі штату Південна Австралія, а пізніше - прем'єр-міністр країни. У неділю Маск і Тернбулл провели годинні телефонні переговори, під час яких яких, як повідомили представники прем'єра, "поглиблено обговорили вартість і майбутнє електроенергетичної системи".

"Дуже вражений. Урядові служби явно прагнуть прийняти розумне, швидке рішення", - заявив Маск після переговорів з австралійськими політиками.

Збої в системі енергопостачання штату Південна Австралія виникли через швидкий розвиток вітряних і сонячних електростанцій. Тепер у безвітряні похмурі дні електроенергії штату не вистачає. Маск пропонує створити систему зберігання енергії, яка вирішить цю проблему.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X