Маленька чорна сукня. В Антарктиді помітили унікального пінгвіна

19 лютого 2019, 17:41

Команда журналіста Девіда Аттенборо з BBC Dynasties змогла зняти на відео неймовірно рідкісного пінгвіна, який майже повністю покритий темним пір'ям.

Його народження є результатом надзвичайно рідкісної генетичної мутації, яка називається меланизма, пише Daily Mail .

На кадрах зображений пінгвін, що стоїть серед сотень інших птахів з характерними чорними спинами і головами, білими черевцями і жовтими плямами на шиях. На відміну від своїх родичів, цей екземпляр не має білого живота. Це результат рідкісної генетичної мутації.

Відео дня

Журналісти кажуть, що це може бути перший випадок, коли хто-небудь зобразив у фільмі чорного імператорського пінгвіна. Птах "виглядала здоровою" і перебувала в пошуках помічника для створення гнізда.

Меланізм є широко відомою мутацією в тваринному світі. Повний меланизм, подібний цієї нагоди, був помічений раніше у королівських пінгвінів, але вкрай рідко зустрічається у імператорських пінгвінів.

Всі дорослі імператорські пінгвіни мають темно-сіру спину, чистий білий живіт і темно-чорну голову, хвіст і верхню частину крил. У них є жовте кільце, яке покриває їх шиї і щоки, а нижня частина їх дзьоба темно-оранжевого кольору.

У цього рідкісного екземпляра, схоже, повністю чорне пір'я, за винятком частини дзьоба, який залишається оранжевого кольору. Творці відео відзначають, що "він або вона можуть бути єдиними в своєму роді" і що з цією мутацією буде важко дожити до зрілого віку: звичайний білий живіт пінгвіна маскує його на тлі білого неба або льоду, роблячи його менш помітним для хижаків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X