Крізь Всесвіт за секунди. Науковці винайшли, як використовувати кротячі нори
Вчені провели нові дослідження, які доводять потенційне існування кротячих нір — передбачуваних тунелів у просторі-часі, що дозволяють подорожувати на великі відстані за дуже малий час.
Кротячі нори, або червоточини — це гіпотетична особливість простору-часу, яка, на думку вчених, вдає із себе «тунель» з однієї частини галактики в іншу. Зазвичай вони стають основою для сюжетів письменників-фантастів, але нові дослідження двох незалежних груп вчених показують, що червоточини можуть існувати в реальності.
Існування кротячих нір піддається сумнівам через гравітаційну речовину всередині неї, яка блокувала б горловину червоточини (найвужче місце), не дозволяючи нікому і нічому переміщатися крізь неї. Більш того, тунель би закривався настільки швидко, що жоден спостерігач, що рухається менше швидкості світла, не встигав би його пройти.
Нещодавно ми писали про варп-двигуни — потенційні двигуни космічних апаратів, які викривляють час і простір, створюючи кротячу нору. Вчені змогли довести потенційну можливість її створення навіть на підставі фізичних принципів, відомих людству натепер.

матеріалів розділу Техно
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.