Компанія Virgin Galactic успішно випробувала космоплан VSS Unity

8 серпня 2017, 13:32
Американська Virgin Galactic провела вже шості льотні випробування космічного корабля VSS Unity

Вперше при польоті використовувався головний бак, який заповнили закисом азоту, пише Popular Mechanics .

Корабель VSS Unity спочатку піднявся за допомогою двухфюзеляжного літака-носія VMS Eve, а потім планував, в процесі цього плануючого польоту тестувалися функції реактивного двигуна та інших систем.

Відео дня

Єдиним відсутнім компонентом повністю працюючого реактивного двигуна корабля було сопло Case-Throat-Nozzle (CTN), замість нього використовувалася баластна ємність, наповнена 450 кг води. Таким чином, VSS Unity літав з тим же навантаженням, що буде під час польотів з увімкненим двигуном.

"Ми дуже задоволені тим, що ми бачили сьогодні. Ми зібрали сотню гігабайт даних. З точки зору пілотів, літак поводився дійсно чудово, вся Virgin Galactic повинна бути дуже горда. VSS Unity дійсно є великим космічним кораблем", - сказав головний пілот Virgin Девід Маккей.

Раніше НВ розповідало, що Virgin Galactic повідомила про успішні випробування свого космічного корабля для суборбітальних польотів. Тоді вперше під час польоту була задіяна нова система повороту хвостового оперення, яка при заході на посадку використовується для аеродинамічного гальмування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X