Компанія Річарда Бренсона випробувала корабель SpaceShipTwo для космічного туризму

3 травня 2017, 09:29
Virgin Galactic повідомила про успішні випробування свого космічного корабля для суборбітальних польотів

Випробування SpaceShipTwo пройшли в небі над пустелею Мохаве в Каліфорнії, повідомляється на офіційному сайті компанії Virgin Galactic.

Цей політ став четвертим для космічного корабля SpaceShipTwo Unity, представленого в лютому 2016 року. Вперше під час польоту була задіяна нова система повороту хвостового оперення, яка при заході на посадку використовується для аеродинамічного гальмування. Її вдосконалили після аварії в жовтні 2014 року, коли через помилку пілота корабель розбився, один пілот загинув, а другий отримав травми.

Відео дня

Як відзначають в компанії, політ був проведений після ретельної перевірки систем хвостового оперення на землі. Випробування в небі пройшли успішно, хоча компанія Virgin Galactic зазначає, що на детальний аналіз усієї зібраної інформації буде потрібно якийсь час.Корабель SpaceShipTwo, в тому числі його модифікація Unity, розробляється для суборбітальних туристичних польотів на висоті більше ста кілометрів. Старт багаторазового апарату здійснюється за допомогою носія WhiteKnightTwo, від якого Unity потім від'єднується і самостійно приземляється. У порівнянні з попередньою модифікацією - Enterprise - у Unity автоматизовані деякі функції управління.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X