Китайські дослідники знайшли спосіб робити акумулятори зі сміття

19 червня 2017, 14:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Китаї створили прототип акумулятора на основі іонів калію і сміття

Для створення акумулятора використовувалася стара сталева сітка і розчин ферроцианіду калію, який використовується і в харчовій промисловості, пише Engadget.

Вчені з Китайської академії наук і Університету Цзілінь завантажили сітку в розчин ферроцианіду калію, який розчиняє іони заліза, хрому і нікелю з шару іржі. Вони об'єднуються з іонами ферроцианіду в складну сіль, відому як Берлінська лазур. Таким чином були створені електроди для акумуляторів нового типу.

Відео дня

Рух іонів калію дозволяє здійснювати провідність, яку вчені посилили шляхом додавання покриття з окисленого графіту. Пристрої, виготовлені з використанням нових електродів, показали в тестах високу продуктивність.

Створена в Китаї батарея була лише доказом концептуального дослідження, однак специфікації роблять пристрій досить привабливим. Він має високу пропускну здатність, розрядну напругу і стабільність циклу. Також відзначається і використання перероблених матеріалів.

Раніше НВ повідомляло, що дослідники з Техаського університету в Остіні під керівництвом винахідника Джона Гуденафа розробили повністю твердотільні акумулятори. Як відзначають інженери, нова технологія в перспективі зможе замінити літій-іонні акумулятори.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X