Китай планує забезпечити весь світ супутниковим інтернетом

3 квітня 2017, 10:54
Китайські дослідники розраховують запустити 156 малих супутників, які будуть перебувати на орбіті на висоті 1000 км від Землі і в цілому забезпечать покриття всього світу широкосмуговим доступом в інтернет

Реалізовувати проект планують за допомогою універсальної супутникової платформи, на базі якої і створять апарати, повідомляє агентство Сіньхуа.

"Це буде універсальна супутникова платформа, яку можна порівняти з ходовою частиною автомобіля. Маючи таку ходову частину, можна створити як військову машину, так і пасажирський автомобіль або таксі", - сказав відповідальний представник Китайського об'єднання космічної науки і промисловості Бей Чао.

Відео дня

Застосування низькоорбітального угруповання малих супутників дозволить значно знизити собівартість розробки космічних апаратів та їх запуску, а також вирішити проблему забезпечення безперебійного зв'язку. Угруповання супутників, які розташуються на висоті 1000 км, буде надавати клієнтам послуги зв'язку в діапазоні 26,5-40 ГГц.

Згідно з планом, цей проект, що отримав назву "Хуньюнь", буде реалізований у три етапи: запуск першого пробного супутника для випробування технології до 2018 року; запуск чотирьох супутників для перевірки функціонування і створення маленького супутникового сузір'я до 2020 року; реалізація системної роботи всіх 156 супутників до кінця 2025 року.

Раніше НВ повідомляло, що Китай анонсував запуск в космос прямоходячого робота, який здатний не тільки ходити як людина, але і переміщатися в умовах невагомості.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X