Іспанські археологи виявили загублене місто часів Римської імперії

21 лютого 2017, 15:47
Команда дослідників виявила під каплицею в Гвадалахарі руїни часів Стародавнього Риму

Як вважають, це - частина міста Карака, який займав площу 12 гектарів. Велика частина будівель прихована під пагорбом і виявили їх за допомогою георадара, пише Larazon.

Місто Карака було розташовано в нинішньому муніципалітеті Дріебес в Гвадалахарі, неподалік від кордону з Мадридом. Завдяки новим технологіям дослідження ґрунту, археологи виявили залишки вулиць, форум, термальні лазні, будинки і ринок. Вважається, що місто існувало в період між IV століттями до н. е. і II століттям н. е.

Відео дня

Нова методика під назвою 3D GPR дозволяє "побачити" в деталях археологічні знахідки на глибині до 1,5 метрів в трьох вимірах, без необхідності розкопок. Цікаво, що побудований в 16 столітті храм Діви Марії, частина якого видно на фотографії, судячи з усього, був побудований на місці давньоримського храму.

Мер муніципалітету Дріебес Педро Рінкон розповів, що фахівці мали відомості про існування міста, однак не знали, де саме воно знаходиться. Невеликий скарб часів Стародавнього Риму був знайдений в цьому районі ще у 1945 році, але тоді знахідку вважали несуттєвою.

Додамо, що розкопки на місці передбачуваного римського міста повинні початися в середині 2017 року. Тільки з допомогою розкопок вчені зможуть підтвердити гіпотезу про те, що місто був римським, а не, приміром, карфагенським.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X