Ілон Маск показав екземпляр Tesla Roadster, який відправиться в космос

26 грудня 2017, 07:09
Глава компанії SpaceX Ілон Маск вирішив помістити електромобіль Tesla Roadster в нову ракету Falcon Heavy замість симулятора маси

На знімку видно, що автомобіль закріплений між двома частинами головного обтічника Falcon Heavy, пише The Verge.

"Випробувальні польоти нових ракет зазвичай включають симулятори маси у вигляді бетонних або сталевих блоків. Це здавалося вкрай нудним. Звичайно, щось нудне жахливо, особливо компанії, тому ми вирішили відправити щось незвичайне", - написав Ілон Маск в своєму блозі.

Відео дня

Маса Tesla Roadster становить близько 1300 кг. Електрокар встановлено на транспортну платформу діагонально. По боках платформи, призначеної для кріплення корисного навантаження ракет-носіїв Falcon Heavy, встановлені панелі обтічника.

Перший ступінь Falcon Heavy буде складатися з трьох з'єднаних секцій, кожен з яких аналогічний першому ступеню Falcon 9. Сумарно при запуску 27 двигунів Мерлін 1D (по дев'ять у кожній із секцій) створюють тягу 22 819 кН на рівні моря і 24 681 кН в вакуумі.

Falcon Heavy, як і Falcon 9, буде оснащена елементами системи багаторазового використання для контрольованого повернення і м'якої посадки. Falcon Heavy зможе доставляти понад 63,8 тонни на низьку опорну орбіту.

Раніше НВ повідомляло, що глава компанії SpaceX Ілон Маск опублікував фотографії майже повністю зібраної ракети-носія Falcon Heavy. Ракета вже перебуває на космодромі мису Канаверал у Флориді. На фотографіях можна бачити, що перші два ступеня повністю зібрані, але головна частина поки не змонтована.

Показати ще новини
Радіо НВ
X