І знову привіт: Virgin Galactic показала новий корабель для суборбітальних польотів VSS Unity

25 лютого 2016, 12:16
У Каліфорнії пройшла презентація нового корабля Virgin Galactic. VSS Unity прийшов на зміну кораблю VSS Enterprise, який розбився 2 роки тому в ході тестового польоту

VSS Unity багато в чому схожий на свого попередника. Однак він більше автоматизований, щоб уникнути повторення ситуації з Enterprise. Крім того, корабель працює на іншому паливі, яке обіцяє зробити його більш економічним. Він налічує 18,3 метра в довжину, а розмах крил становить 12,8 метра. Unity розрахований на шістьох пасажирів і двох пілотів.

Відео дня

© Virgin Galactic
© Virgin Galactic Фото:

Для початку польоту Unity необхідно піднятися на висоту близько 15 тисяч метрів за допомогою літака-носія WhiteKnightTwo. Досягнувши необхідної висоти корабель включає власні двигуни, які повинні розганяти його максимум до 3,4 маха (приблизно 4,1 тисячі км/год). VSS Unity може підніматися на висоту до 112 км. Це на 12 км вище лінії Кармана - офіційного міжнародного кордону між атмосферою і космосом.

Ім'я VSS Unity дав знаменитий фізик Стівен Хокінг.

Новий корабель Virgin Galactic ще не був випробуваний в польоті. Перші тести в повітрі почнуться пізніше в цьому році. Випробування повинні будуть показати, чи зможе новинка безпечно возити космічних туристів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X