Світ врятований? Грета Тунберг заявила, що повертається до школи

25 серпня 2020, 12:00

Шведська екоактивістка Грета Тунберг заявила про повернення до школи після проведень кліматичних акцій і виступів на міжнародних самітах. У 2019-му журнал TIME назвав Тунберг «людиною року».

Торік, до пандемії СOVID-19, одним з ключових новинних приводів по всьому світу були кліматичні страйку, ініціатором яких стала шведська екоактивістка Грета Тунберг.

Починаючи з 2018-го Тунберг влаштовувала пікети під будівлею шведського парламенту з вимогою посилити заходи боротьби з глобальним потеплінням. Пізніше її рух «Fridays for future» підхопили активісти по всьому світу, і у різних містах на схожі акції вийшли мільйони людей.

Відео дня

У своєму виступі на кліматичному саміті ООН у Нью-Йорку Тунберг заявила, що представники організації «вкрали її дитинство і мрії».

Після року проведення кліматичних акцій по всьому світу і виступів на кількох самітах, Грета Тунберг вирішила повернутися до школи. Про це екоактивістка написала у своєму Twitter:

«Моя перерва в рік закінчилася, і тепер чудово знову повернутися до школи!», - зазначено у твіті.

Нагадаємо, редакція журналу TIME нагородила Грету Тунберг премією «Людина року» у кінці 2019-го.

Влітку 2020-го Тунберг також отримала премію за гуманність від Португальського фонду Гюльбенкяна розміром один мільйон євро.

У відповідь на це екоактивістка заявила, що передасть всі призові кошти на підтримку організацій і проектів, які «борються за стійкий мир, захищаючи природу і підтримуючи людей, що зіткнулися з найгіршими наслідками кліматичної і екологічної кризи».

Показати ще новини
Радіо НВ
X