Готуйте гроші. У Монако представили літаючий AeroMobil

22 квітня 2017, 09:04
Літаючий автомобіль AeroMobil почнуть виробляти в 2020 році, але передзамовлення на новинку можна буде оформити зовсім скоро

Вартість першого серійного літаючого автомобіля складе приблизно півтора мільйона євро, пише Motor.

На виставці Top Marques в Монако словацька компанія AeroMobil представила оновлену версію прототипу літаючого автомобіля. Разом з тим фірма заявила, що перші покупці отримають свої машини в 2020 році.

Відео дня

Оновлений прототип володіє майже шістьма метрами довжини, а його ширина при розкладених крилах досягає майже дев'яти метрів (в режимі автомобіля — 2,2 метра). Машина оснащена дволітровою опозитною четвіркою. Вона виробляє енергію для двох електромоторів на передній осі (потужність аэромобиля як автомобіля дорівнює 110 кінським силам) і відповідає за роботу гвинта. В авіаційному режимі потужність досягає 300 сил.

Салон розрахований на двох осіб, максимальна злітна маса становить 960 кілограмів. Швидкість руху в повітрі — до 260 кілометрів на годину. Дальність польоту при 90-літровому баку дорівнює 750 кілометрів. Заправляти аеромобиль потрібно звичайним бензином.

На дорозі аеромобиль розвиває 160 кілометрів на годину, на розгін до сотні йде десять секунд. Зліт відбувається на швидкості близько 130 кілометрів на годину.

У компанії відзначають, що на повну трансформацію машини для польоту потрібно не більше трьох хвилин. При русі на землі за безпеку пасажирів відповідають подушки безпеки і ремені з преднатяжителями, а в повітрі — автоматично розкривається парашут, інтегрований в корпус аэромобиля.

Раніше НВ повідомляло, що німецький стартап Lilium показав відео випробувань літаючого електрокара. Представники стартапу повідомили, що прототип Lilium Jet є повнорозмірним і розрахований на двох осіб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X