Доброго ранку. Місячний зонд сфотографував схід Сонця над Землею

27 березня 2019, 10:06

Перший приватний ізраїльський місячний апарат Beresheet надіслав панораму сходу Сонця над Землею.

У ролику можна побачити, як Земля приховує сонце від космічного корабля, а потім виходить з тієї ж тіні, пише JNS .

Свіжі зображення і відео передавалися на Землю з ізраїльського космічного корабля Beresheet під час його польоту на Місяць, оголосили творці апарату, компанії SpaceIL і Israel Aerospace Industries. Фотографії та відео були зроблені космічним кораблем на різній висоті і в різний час.

Відео дня

SpaceIL приступила до розробки Beresheet в 2012 році після перемоги в конкурсі Lunar XPrize. Передбачається, що місяцехід зможе проїхати по поверхні Місяця не менше 500 м. Зонд несе на собі шість 8-мегапіксельних кольорових камер, магнітометр, цифрову капсулу часу і лазерні відбивачі.

22 лютого ракета Falcon 9 вивела Beresheet на орбіту, де апарат проведе 2,5 місяці, поступово піднімаючись. Потім ровер запустить двигуни і полетить до Місяця - планується, що він здійснить посадку на супутнику Землі в квітні 2019 року.

Перша спроба Beresheet здійснити м'яку посадку на Місяць повинна відбутися 11 квітня 2019 року і триватиме близько 20 хвилин. Район посадки знаходиться в північно-східній частині Моря Ясності, де знаходиться одна з магнітних аномалій, в декількох сотнях кілометрів на схід від місця посадки місячного модуля місії Аполлона-15.

Якщо це вдасться, це буде перший ізраїльський космічний корабель, який приземлиться на Місяці, а також перший приватний корабель, який зробить подібне.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X