На добраніч. Вчені NASA офіційно попрощалися з телескопом Kepler

19 листопада 2018, 08:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Космічний телескоп Kepler офіційно пішов спати назавжди в річницю смерті німецького астронома Йоханнеса Кеплера.

Наземна команда телескопа відправила йому серію команд "На добраніч", пише Engadget.

Ці команди призначалися для відключення режимів безпеки телескопа, які могли б включити його знову і вимкнути його передавачі, щоб повністю відключити зв'язок.

Відео дня

Оскільки космічна обсерваторія Kepler обертається, команди потрібно було відправити в той момент, коли конкретна антена спрямована на нашу планету. І, здається, вченим це вдалося.

"Прощай, мисливець за планетами. Минулої ночі космічний телескоп @NASAKepler отримав остаточний набір команд для відключення зв'язку із Землею. Команди "на добраніч" були відправлені в річницю смерті Йоханнеса Кеплера", - написали вчені в блозі телескопа.

Kepler продовжить обертатися навколо Сонця, то перебуваючи далі від нього, ніж Земля, то ближче. Час від часу він буде зближуватися з нашою планетою, але ніколи не пройде ближче, ніж приблизно чотири відстані від Землі до Місяця.

Раніше НВ повідомляло, що в кінці жовтня 2018 року космічне агентство США заявило, що у телескопа Kepler повністю закінчилося паливо. За 9 років роботи, дослідницький апарат знайшов більше 2,5 тис. планет поза Сонячною системою, які можуть бути придатні для життя. Телескоп запустили навесні 2009-го, хоча місію почали готувати більше 30 років тому, в час, коли вчені не мали інформації про жодну з планет поза Сонячною системою.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X