Британська пара клонувала померлого домашнього улюбленця за $100000

24 грудня 2015, 12:14
За послугами з клонування собаки на призвісько Ділан Лаура Жак і Річард Ремде звернулися в корейську компанію Sooam Biotech

Боксер Ділан помер у червні поточного року. Лаура Жак була засмучена цією подією, але не зневірилася. З документальної передачі вона дізналася про корейську компанію, що раніше проводила у Великобританії конкурс, переможець якого отримував можливість безкоштовно клонувати свого улюбленця. Приклад Ребеки Сміт, яка завдяки цьому конкурсу змогла клонувати свою таксу Вінні, надихнув Жак і вона звернулася за допомогою в Sooam Biotech.

Відео дня

Після двох візитів в Південну Корею британська пара отримала бажаний результат. Перше клоноване цуценя (Жак і Ремде вирішили замовити відразу двох) з'явиться на світ до дня подарунків, який в Сполученому Королівстві відзначається 26 грудня. За кожну собаку пара заплатила за $100 тисяч.

Sooam не вперше клонує собаку. До теперішнього часу фахівці компанії виконали вже близько 700 подібних замовлень. Однак цей випадок був особливим, оскільки зразки ДНК Ділана були взяті тільки на 12-й день після смерті собаки. "Це перший випадок, коли ми отримали клітини тварини, померлої досить давно", - говорить Девід Кім з Sooam.

Корейський вчений Хван У Сок, який очолює Sooam Biotech, має досить суперечливу репутацію. У середині 2000-х він запевняв, що досяг успіхів у клонуванні ембріональних стовбурових клітин людини, однак пізніше був звинувачений в шахрайстві. У 2009-му він отримав два роки в'язниці умовно. В даний час Хван зосередився на клонуванні тварин.

Минулого місяця Sooam Biotech об'єднала зусилля з китайською компанією BoyaLife для створення найбільшого центру з клонування тварин в Китаї. Підприємство розташується в місті Тяньцзінь і спеціалізуватиметься на клонування корів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X