Американський хімік винайшов корисну для серця каву

16 грудня 2015, 11:01
Кава, створена головою кафедри хімії з університету в Нью-Гемпширі Гленом Міллером, має таку саму користь для здоров'я, як червоне вино

Для створення корисного напою Міллер використовував зерна кави сорту арабіка і додав до них резвератрол – речовину, яка міститься в шкірках виноградних ягід. Таким чином йому вдалося домогтися того, щоб продукт, названий CoffVee, мав користь для серця, як і червоне вино. За словами Міллера, в одній чашці напою міститься стільки ж резвератролу, як у келиху вина.

Відео дня

"Ми вважаємо, що стоїмо на порозі великих змін у кавовій індустрії", - говорить творець CoffVee, який для продажу свого продукту навіть заснував нову компанію під назвою Vera Roasting.

Ідея робити каву з резвератролом відвідала Міллера не відразу. Він знав про переваги даної речовини, яка не має смаку, але спершу планував додавати її в чай або бутильовану воду. На каву він переключився, тому що цей напій дуже популярний серед дорослих. За його словами, приблизно 83% дорослого населення є споживачами кави, а середній кавоман випиває по 3,1 чашки гарячого напою на день.

Саме цю аудиторію має намір підкорювати хімік. Причому, він вже робить перші успіхи. Незважаючи на те, що компанія Vera Roasting почала працювати тільки 8 грудня, наявність веб-сайту та поширення чуток допомогло йому продати пілотну партію приблизно зі 100 кг модифікованих зерен.

представили

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X