Вбивця-мандрівниця. Триметрову акулу Міс Мей помітили на Східному узбережжі США

18 червня 2019, 13:15

Вчені помітили білу акулу Міс Мей недалеко від берега у Південній Кароліні. До цього хижачка подолала майже 3,5 тис. км за 103 дні.

Як передає ABС News, дослідники з організації OSEARCH, що аналізують дані про екосистему океанів, днями виявили триметрову акулу Міс Мей, недалеко від міста Чарльстон, що в Південній Кароліні.

Відео дня

Кілька місяців тому цю акулу засікли трохи південніше - біля узбережжя Флориди. Акулу назвали Міс Мей через поселення Мейпорт у Флориді, де має бути збудована майбутня дослідницька станція OSEARCH.

Згідно з даними дослідників, за останні 103 дня Міс Мей пропливла майже 3,5 тис. км, і перебралася на північ тільки протягом останніх декількох днів.

Нагадаємо, на початку 2019-го група фахівців з різних університетів, музеїв США і Великої Британії заявила, що стародавня найбільша акула-мегалодон могла зникнути через поширення білих акул.

Вчені припустили, що боротьба за території між білою акулою і мегалодоном почалася якраз тоді, коли перших було вдосталь, а популяція других сильно скоротилася.

«Ми припускаємо, що цей часовий проміжок (3,6 - 4 млн років тому) був достатнім часом для того, щоб великі білі акули поширилися по всьому світу і витіснили мегалодона на території всього ареалу, що, найімовірніше, і призвело до його зникнення, а не шкідливе випромінювання із зовнішнього простору» , - пояснював автор дослідження палеонтолог Роберт Боссенекер.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X