Український стартап inkHunter потрапив в акселератор Y Combinator

19 липня 2018, 11:25

InkHunter потрапив в акселераційну програму Y Combinator Summer 2018 Batch і запускає маркетплейс для пошуку татуювальників.

Як пише Techcrunch, сума інвестицій становить $120 тис. в обмін на 7% компанії.

InkHunter – це застосунок доповненої реальності, який дає змогу спробувати татуювання на собі. В рамках акселераційної програми Y Combinator стартап працює над маркетплейсом для 8 млн користувачів.

Відео дня

Через мобільний застосунок користувач зможе вибрати і "приміряти" татуювання в доповненій реальності, а потім знайти найближчого тату-майстра. «45% користувачів InkHunter висловили бажання зробити татуювання протягом наступних кількох місяців. Ми хочемо допомогти їм зробити це з мінімальним жалем», – говорить виконавчий директор InkHunter Олександра Рогачова.

InkHunter хоче допомогти цим користувачам знайти оптимальний дизайн і місце для татуювання, а також знайти найкращого художника.

За оцінками стартапу, ринок татуювань зростає на 10% на рік, а доповнена реальність у мобільних пристроях робить застосунок доступним для більшої кількості користувачів.

Застосунок InkHunter презентували у квітні 2016 року, і він здобув популярність у тату-ком'юніті. За підсумками минулого року він потрапив у рейтинг Best of 2017 від Apple. Після 2,5 млн завантажень на iOS команда випустила застосунок під Android.

Читайте також: Як українська гра Legends of Signum підірвала Kickstarter

Показати ще новини
Радіо НВ
X