Український тату-застосунок inkHunter потрапив у рейтинг Best of 2017 від Apple

5 січня 2018, 13:48
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нью-йоркська компанія з українськими коріннями створила мобільний застосунок, який Apple відзначила серед кращих за підсумками 2017 року

У щорічний список найкращих мобільних застосунків Apple потрапив INKHUNTER Try Tattoo Design, який створила компанія inkHunter під керівництвом Олександри Рогачової. Ця програма дозволяє користувачам смартфонів (і iOS, і Android) "примірювати" на собі віртуальні татуювання. Власне, тому Apple віднесла INKHUNTER Try Tattoo Design до найкращих мобільних застосунків доповненої реальності (AR, Augmented Reality).

Відео дня

Як розповіла ТСН Олександра Рогачова, яка народилася та виросла в Коломиї (Ів-Франківська обл.), з її компанією співпрацюють тату-майстри з усього світу. Завдяки цьому в INKHUNTER Try Tattoo Design щодня з’являються нові ескізи.

Для того, щоби "приміряти" малюнок, який припав до вподоби, на шкіру потрібно нанести три короткі лінії, намалювавши своєрідний "квадратний" смайлик. Потім на нього треба навести видошукач смартфону зі встановленим INKHUNTER Try Tattoo Design. Який дозволить прикинути, як буде виглядати те чи інше тату – його можна навіть крутити та роздивлятися під різними кутами.

Цей застосунок дозволяє візуалізувати точний розмір та розташування будь-якого малюнку будь-де на тілі, розповіли розробники на своєму сайті. "Ми зробили це веселим, простим і абсолютно безболісним", - зазначили в inkHunter.

За даними Google Play, кількість встановлень INKHUNTER - try tattoo designs на пристрої Android потрапила в категорію 1-5 млн. Загальне число скачувань сягнуло 7 млн.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X