Український стартап залучив $10 млн на розробку штучного інтелекту для догляду за тваринами

29 жовтня 2017, 06:28
Стартап із українським корінням має намір використати машинне навчання для того, щоби порозумітися з "чотириногими друзями", покращити догляд за ними та запобігти їхнім захворюванням

Компанія Petcube оголосила про залучення $10 від Almaz Capital, AVentures Capital, Y Combinator та низки інших інвесторів.

Ці кошти Petcube використає для розробки нових продуктів, розвитку маркетингу та розширення дистрибуції в Північній Америці та на світовому ринку. Про це повідомила прес-служба компанії.

Відео дня

В інтерв’ю CNBC співзасновник і генеральний директор Petcube Ярослав Ажнюк розповів, що компанія розпочала роботу над програмним забезпеченням (ПЗ) з елементами штучного інтелекту (ШІ) та машинного навчання. Це дозволить зрозуміти, що тварини намагаються "сказати" своїм господарям. Нове ПЗ має передбачати та запобігати проблемам зі здоров’ям домашніх тварин, зазначив Ажнюк.

За його словами, в довгостроковій перспективі Petcube поставив собі за мету створити ПЗ з глибинним навчанням (deep learning). Воно зможе аналізувати великі масиви даних, отриманих з підключених до інтернету камер. Це дозволить людству більше дізнатися про поведінку та настрій тварин.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X