Український стартап Petcube запустив продажі нового покоління гаджетів на Amazon

17 листопада 2016, 17:56
17 листопада стартап оголосив про запуск продажів Petcube Play на Amazon, Best Buy і Petco, а також на своєму сайті

Тепер у новому поколінні гаджетів для домашніх тварин Petcube Play можна запланувати гру, щоб куб поганяв указку сам, поки господар зайнятий, пише Ain.ua.

В липні 2016 року гаджети Petcube Bites і Petcube Play пройшли валідацію на Kickstarter, де успішно зібрали майже $320 000 і більше 2000 попередніх замовлень. Сьогодні компанія оголосила про запуск продажів Petcube Play на Amazon, Best Buy і Petco, а також на своєму сайті.

Відео дня

Petcube Play — це все той же куб з лазерною указкою для гри з вихованцем, але більш компактний, лазерна указка стала точніше. Також Petcube Play обладнаний більш потужною камерою з чотирикратним зумом, двосторонньої передачею звуку, оповіщеннями по звуку і руху і режимом нічного бачення. У роздріб Petcube Play коштує $199. Можна купити два пристрої за $359 і заощадити при цьому $39.

Гаджета для годування вихованця Petcube Bites, який компанія також представила влітку, поки немає у продажу, однак можна оформити попереднє замовлення на сайті. Це пристрій обіцяють випустити на ринок в початку 2017 року.

Раніше НВ повідомляло, що співзасновника Petcube Ярослава Ажнюка включили в список ста кращих інноваторів Центральної та Східної Європи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X