Youtube запускає аналог "Історій" Instagram

30 листопада 2017, 14:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Відеосервіс YouTube представив нову функцію під назвою Reels, яка нагадує "Історії" Instagram і Snapchat

Нова форма буде доступна тільки користувачам YouTube Community, підрозділу основного сайту, куди потрапляють блоги з більш ніж 10 тисячами передплатників, повідомляється в офіційному блозі розробників Youtube.

Відео дня

Представники сервісу заявили, що Reels буде являти собою "простий спосіб виразити себе та взаємодіяти з фанатами". Зокрема, як зазначають розробники, "нова функція дозволить глядачам долучитися до творчого процесу".

На відміну від Історій Instagram і Snapchat, Reels в YouTube не зникають автоматично через 24 години після публікації. За бажанням автора вони можуть залишитися назавжди і бути доступними для перегляду. До них можна буде застосовувати фільтри, писати текст, прикріплювати стікери і посилання на інші ролики. Користувачі також отримають можливість оцінювати Reels, ставлячи їм лайки або дизлайки.

Відзначимо, що сервіс YouTube Community було запущено восени 2016 року. Автори каналів в YouTube Community, крім відео, можуть ділитися з передплатниками фотографіями, GIF і текстовими постами.

Раніше НВ повідомляло, що соціальна мережа Facebook тестує нову захисну функцію з використанням cелфі власника. Незабаром соцмережа буде просити вас "завантажити вашу фотографію, на якій ясно видно ваше обличчя", щоб довести, що ви не бот.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X