Facebook тестує новий спосіб захисту акаунтів

30 листопада 2017, 14:04
Соціальна мережа Facebook тестує нову захисну функцію з використанням селфі власника

Незабаром соцмережа буде просити вас "завантажити вашу фотографію, на якій ясно видно ваше обличчя", щоб довести, що ви не бот, зазначає The Wired.

Компанія використовує новий вид капчі, щоб перевірити, чи є користувач реальною людиною. Згідно скриншоту тесту ідентичності, справжність якого підтвердили представники Facebook, прохання звучить наступним чином "Будь ласка, завантажте фотографію себе, яка ясно показує ваше обличчя. Ми перевіримо її і назавжди видалимо її з наших серверів".

Відео дня

У коментарі Wired представник соцмережі розповів, що фототест покликаний допомогти соцмережі відстежити і зупинити підозрілу активність на різних стадіях взаємодії з сайтом, включаючи створення облікового запису, надсилання запитів про дружбу, налаштування рекламних платежів, а також створення і редагування оголошень.

Процес перевірки автоматизований, включаючи виявлення підозрілої активності і перевірку на фото. Однак, компанія відмовилася ділитися подробицями, щоб запобігти можливим маніпуляціям з новим видом захисту.

Раніше НВ повідомляло, що засновник сосцеті Facebook Марк Цукерберг повідомив, що штучний інтелект буде відстежувати потенційних самогубців. Для цього з 27 листопада почалося оновлення інструментів штучного інтелекту Facebook.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X