Тепер буде зручніше. У програвачі Youtube з’явилися нові функції

19 травня, 14:40
Одне з головних нововведень — функція, що визначає найпопулярніші частини відео (Фото:REUTERS/Lucy Nicholson/File Photo)

Одне з головних нововведень — функція, що визначає найпопулярніші частини відео (Фото:REUTERS/Lucy Nicholson/File Photo)

YouTube додав нові функції, які зроблять користування відеопрогравачем платформи зручнішим.

Одне з головних нововведень – функція, що визначає найпопулярніші частини відео. Це допоможе користувачам переглядати довгі ролики, одна частина якого стала вірусною або ті з них, які не розбиті на різні частини за допомогою часових міток. Досі функція була доступна лише власникам Premium-підписки, проте тепер нею зможе скористатися будь-хто — як з комп'ютера, так і зі смартфона, планшета або смарт-ТВ.

Відео дня

Функція буде особливо корисна при перегляді навчальних відео, дозволивши користувачам пропустити необов'язкову вступну частину відео та почати перегляд з практичних дій.

Також Youtube запустив підтримку відеоглав для смарт-телевізорів та ігрових консолей. Раніше функція була доступна для користувачів на ПК та смартфонах – вона дозволяє користувачам переходити до певного розділу відео або легко переглядати цей розділ.

Ще одна нова функція під назвою Single Loop тепер дозволяє користувачам ставити окреме відео на нескінченний повтор. Щоб увімкнути цю функцію, потрібно вибрати параметр у тому ж меню, де можна налаштувати якість відео, включити субтитри та багато іншого.

Крім того, у повноекранному режимі тепер з'явиться нова панель для відображення інформації про відео, наприклад, опис та коментарі. Користувачі отримають доступ до кнопок швидкої дії, щоб поставити лайк або дизлайк, прокоментувати, поділитися або додати відео в програвач прямо з повноекранного режиму.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X