Ілон Маск хоче змінити Twitter. Але Євросоюз має пару уточнень

26 квітня, 17:35
Ілон Маск має намір змінити політику соціальної мережі, але не все так просто (Фото:Primakov/depositphotos)

Ілон Маск має намір змінити політику соціальної мережі, але не все так просто (Фото:Primakov/depositphotos)

Американський мільярдер мріяв про покупку Twitter щоб змінити його політику, зробивши її більш ліберальною та заснованою на свободі слова. Але Євросоюз має свої думки з цього приводу.

Поки що незрозуміло, які саме кроки хоче зробити Маск, але в Євросоюзі вже поспішили нагадати йому про необхідність наслідувати своїм законам.

Комісар Європейського Союзу з внутрішнього ринку Тьєррі Бретон в інтерв'ю The Financial Times повідомив, що вітає рішення Маска придбати соціальну мережу, але звернув увагу на Закон про цифрові послуги ЄС.

Відео дня

Цей нормативно-правовий акт вимагає, щоб інтернет-компанії повідомляли, як вони борються з неправдивою інформацією на своїх сайтах. Він також забороняє рекламу, орієнтовану на неповнолітніх, а також на певні етнічні групи, політичні погляди, релігію та сексуальну орієнтацію. Фірми також мають ділитися інформацією про те, як працюють їхні системи рекомендацій, пропонувати непрофільні альтернативи та ділитися даними з дослідниками. Будь-яка компанія, яка не дотримується правил, ризикує отримати штраф у розмірі до шести відсотків річного обороту і, якщо вона відмовиться змінити свою політику, отримати заборону роботи на території ЄС.

Поки що невідомо, як відреагував Маск на це попередження та наскільки воно суперечить його планам.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X