Всі разом. Apple планує об'єднати додатки для iPhone, iPad і Mac

20 лютого 2019, 16:04

Компанія Apple дозволить розробникам створювати один додаток, яке буде працювати на iPhone, iPad і Mac.

Новий функціонал повинні представити до 2021 року, пише The Verge.

Компанія Apple вже розкрила частина цієї роботи під кодовою назвою Marzipan в минулому році на Всесвітній конференції розробників. Компанія Apple почала пропонувати iOS-версії додатків Home, Stocks, News і Voice Memo для MacOS 10.14 Mojave.

Відео дня

Мова не йде про те, щоб будь-який додаток для iOS тут же запускався на Mac. Розробникам доведеться адаптувати програми та відправляти їх в різні магазини. Однак тепер їм не доведеться двічі писати один і той же код.

Повідомляється, що зміни будуть відбуватися поетапно. Розробники зможуть перенести свої додатки для iPad на Mac пізніше в цьому році завдяки новому SDK, який буде поширений на додатки для iPhone в 2020 році. З чуток, SDK буде представлений на конференції WWDC цього року. Однією з найбільших складнощів на шляху до такого об'єднання називають відмінності в розмірах екранів в смартфонах і ноутбуках.

Новий інструментарій важливий для Apple, так як дає розробникам можливість заробляти більше, а самій Apple - адаптувати власні додатки до нових платформ.

Плани Apple нагадують зусилля Microsoft з універсальною платформою Windows. Microsoft висунула ідею єдиного універсального застосунку для телефонів, планшетів і ПК з ОС Windows. Однак, Microsoft відмовилася від своїх зусиль по Windows Phone ще в 2017 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X