Власник Viber стане мобільним оператором у Японії

14 грудня 2017, 18:09
Онлайн-рітейлер Rakuten оголосив про свої наміри вийти на японський ринок стільникового зв’язку

Японська корпорація Rakuten, якій належить месенджер Viber, заявила про плани отримати ліцензію на надання послуг мобільного зв’язку в Країні Вранішнього Сонця. Рада директорів компанії на сьогоднішньому засіданні вирішила звернутися до Міністерства внутрішніх справ і комунікацій з проханням виділити Rakuten радіочастоти для 4G.

Відео дня

За оцінками аналітиків компанії, на стільниковому ринку Японії панує "узгоджена олігополія". З кожним роком витрати японських домогосподарств на телекомунікаційні послуги зростають. Тому уряд цієї країни вирішив виділити додаткові 4G-частоти в діапазонах 1,7 ГГц і 3,4 ГГц.

На мобільному ринку Японії домінують NTT Docomo, KDDI і SoftBank. Вони разом на кінець третього кварталу 2017 року обслуговували близько 80% зі 190,5 мільйонів мобільних підключень (окрім M2M), свідчать дані GSMA Intelligence. За даними Mobile World Live, уряд Японії останні кілька років намагається заохотити трьох мобільних операторів розширити тарифні лінійки та зменшити розцінки.

Rakuten розраховує підключити 15 млн користувачів впродовж кількох років. Це дозволить їй стати однієї з небагатьох компаній у світі, яка зможе надавати комплексний пакет послуги. Зокрема, в галузі електронної комерції, FinTech, цифрового контенту та мобільного зв'язку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X