Виправляється. Twitter додасть кнопку редагування постів

12 листопада 2018, 16:04

Вперше з кінця 2016 року генеральний директор Twitter Джек Дорсі розповів про плани щодо створення кнопки редагування для твітів.

За словами Дорсі, "компанія повинна ретельно розглянути варіанти використання кнопки редагування", повідомляє The Next Web.

"Ви повинні звернути увагу на те, які варіанти використання для кнопки редагування. Багатьом людям потрібна кнопка редагування, тому що вони хочуть швидко виправити помилку, яку вони зробили. Наприклад, це може бути неправильна орфографія або неправильний URL. Це набагато краще, ніж дозволяти людям редагувати всі свої твіти", - сказав Дорсі.

Відео дня

Він додав, що Twitter в ідеалі запобіжить необмеженому редагуванню, тому що тоді хтось може зловживати цією функцією, щоб згодом змінити свої суперечливі заяви. Дорсі зазначив, що компанія хоче реалізувати рішення, яке дозволяє обійти цю проблему.

"Ми розглядали це якийсь час, і ми повинні зробити правильно. Ми не можемо зробити щось, що відволікає від публічних записів", - сказав генеральний директор Twitter.

Додамо, користувачі просили реалізувати кнопку редагування вже досить давно. Навіть Кім Кардашян звернулася до творця Twitter з проханням додати можливість редагування. Для мега-популярних користувачів, таких як Кардашян, твіти якої можуть мати тисячі ретвітів і відповідей до того, як автор помітить помилку, це серйозна проблема.

Раніше НВ повідомляло, що засновник Twitter Джек Дорсі визнав, що буде позбавлятися від кнопки у вигляді сердечка "найближчим часом". Дорсі сказав, що він ніколи "не був прихильником кнопки у формі серця".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X