Кім Кардашян попросила творця Twitter дозволити редагувати повідомлення

14 червня 2018, 14:57

На одній з недавніх вечірок Кім Кардашьян звернулася до творця Twitter з проханням додати можливість редагування твітів.

Творцеві сервісу мікроблогів Джека Дорсі довелося на вечірці вислуховувати пропозиції щодо поліпшення сервісу, пише Science Alert.

"У мене була дуже хороша зустріч з @jack в цей вікенд на вечірці на честь Каньє Уеста, і я думаю, що він дійсно почув мене, коли я говорила про кнопку редагування", - написала Кардашян в своєму Twitter.

Відео дня

"Тепер я розумію, чому мене туди запросили!", - написав Дорсі у відповідь.

Відсутність функціональності редагування було сумно відомою помилкою, коли Twitter вперше почав роботу: якщо ви робите друкарські помилки чи фактичну помилку, ваш єдиний спосіб виправити її - видалити твіт і почати знову. Для мега-популярних користувачів, таких як Кардашян, твіти якої можуть мати тисячі ретвітів і відповідей до того, як автор помітить помилку, це серйозна проблема.

Поки Twitter відмовляється коментувати можливу появу нової кнопки. Проте, Кардашян, можливо, торкнулася важливу для користувачів Twitter проблему, судячи з відповідей на її повідомлення.

Раніше НВ повідомляло, що Кім Кардашян разом з дослідником з Массачусетського технологічного інституту (MIT) "опублікувала" наукову статтю. Особливістю статті є те, що вона створена за допомогою програми генерації текстів SCIgen. У авторів статті вказані фотомодель Кім Кардашян, творець Bitcoin Сатоши Накамото і співробітник Інституту біомедичний досліджень імені Вайтхеду Томаш Плюскал.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X