Видаляємо сміття. Кращі додатки для очищення смартфона

3 листопада 2018, 18:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ці додатки для Android допоможуть прибрати непотрібні файли і прискорити роботу вашого смартфона.

Чи помічали, як вільна пам'ять на вашому Android повільно закінчується? Ви видаляєте непотрібні додатки, файли, а вона все одно тане. Ми зібрали для вас кілька додатків, які допоможуть впоратися з зі "сміттям" краще, ніж стандартна утиліта на смартфоні.

Відео дня

Clean Master Phone Boost

Найпопулярніший додаток для очищення жорсткого диска і оперативної пам'яті смартфона. Clean Master заглядає в найтемніші куточки смартфона і показує, де знаходяться скупчення старих забутих файлів. Також в ньому є фільтри по найважчим файлам і додаткам.

На стартовий екран можна додати віджет, який буде закривати непотрібні процеси і розвантажувати оперативну пам'ять смартфона в один клік.

З мінусів хочеться відзначити, що в ньому дуже багато реклами. На одну очистку доводиться два рекламних банера.

GO Speed

Оглядачі техносайтов називають GO Speed ​​кращим додатком для прискорення роботи смартфона. У ньому є простий режим прискорення, прискорення ігор та охолодження. Ці режими зупиняють другорядні фонові процеси і перерозподіляють ресурси так, щоб вибагливий додаток працював без перебоїв.

З приємних додаткових можливостей є функція, яка знаходить дублі фотографій і видаляє їх. Також є пошук великих файлів і менеджер для сортування додатків за вагою і датами останніх запусків.

DU Speed ​​Booster & Cleaner

Ця програма оптимізує оперативну пам'ять, видаляє кеш і захищає смартфон від вірусів. Також в ній є менеджер повідомлень і сканер додатків, який показує, які програми, до яких функцій смарфона мають доступ.

Також за допомогою DU Speed ​​Booster можна управляти автозапуском програм.

Power Clean

Ця програма знайшла в моєму смартфоні найбільше сміття. У ній зручний інтерфейс і багато приємних додаткових функцій, таких як охолодження телефону, блокування додатків, менеджер завантажень і тест швидкості інтернету. В основному наборі у Power Clean класичний комплект: очищення кеша, очищення оперативки, менеджер витрати батареї і антивірус.

Також в ній є два віджети, які за одним натисканням очищають оперативну пам'ять і кеш.

Google Фото

Ця програма не клінер в прямому розумінні, але вона допоможе звільнити пам'ять на смартфоні від фотографій і відео. Вона вивантажує фотографії та відео в хмарний сервіс Google і видаляє їх зі смартфона. Якщо ви встановите Рекомендовану якість фотографій, то Google надасть вам нескінченне сховище для фото і відео, які в будь-який момент можна вивантажити назад.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X