Разом веселіше. П'ять мобільних ігор, в які можна грати з друзями по мережі

27 жовтня 2018, 18:05

Зараз не у всіх є час і гроші на ігрові консолі, але пограти з друзями люблять всі. Зібрали для вас кілька мобільних ігор, в які можна пограти з друзями по мережі.

Гра в жанрі RPG, в якій потрібно знищити суперників за допомогою різних бомб і артефактів, які лежать в коробках на підлозі. У неї можна грати самому, а також в режимі мультиплеєра від двох до восьми чоловік. У ній є командні битви, захоплення прапора і бій "кожен за себе".

Відео дня

Ерудит - Українською

Мобільна версія гри Scrabble, більш відомої в Україні під назвою Ерудит. Грайте в слова з тисячами людей по всьому світу українською, російською та англійською мовами.

У ній потрібно складати слова за правилами кросворду з букв, які у вас є в руках. Кожна буква коштує різну кількість балів, переможе той, хто набере більше всіх. Використовуйте спеціальні бонусні клітини, щоб подвоювати бали за букви і слова.

У додатку є режим хот-сіт (мультиплеер на одному смартфоні), гра з конкретним гравцем і глобальна гра з випадковим суперником.

Racers VS Cops

Наздоганяйте один одного на машинах. Користувачі обирають ролі поліцейського і вуличного гонщика. Перший повинен наздогнати і затримати другого. Машини можна перефарбовувати, прокачувати і купувати нові.

8 Ball Pool

Американський пул з мультиплеєром. В цей тип більярду можна грати проти одного суперника, а також брати участь в чемпіонатах. У ньому немає ботів, а тільки справжні гравці.

DUAL!

DUAL! - це арканоїд, в який можна грати по bluetooth або wifi. Мета гри забити супернику гол і відбити його атаки. Для того, щоб в нього грати не потрібно підключення до інтернету.

Показати ще новини
Радіо НВ
X