У Росії погрожують заблокувати Youtube через опозиційний аккаунт

15 грудня 2017, 09:48
Роскомнадзор пригрозив заблокувати сайт YouTube через аккаунта руху "Відкрита Росія"

В офіційному листі Роскомнадзор попереджає адміністрацію сервісу про блокування в тому випадку, якщо відеосторінка "Відкритої Росії" не буде видалена протягом доби, пише Інтерфакс.

Відео дня

"На підставі вимоги Генеральної прокуратури РФ від 11.12.2017 № 27-31-2017/Ід6629-17 про вжиття заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що містять інформацію, поширювану з порушенням закону доступ до інформаційного ресурсу (сторінок) http://www.youtube.com обмежується операторами зв'язку на території Російської Федерації ", - йдеться в листі Роскомнадзора.

"YouTube офіційно повідомив "Відкриту Росію" про отримання запиту. У відповідному листі ми повідомили, що обліковий запис "Відкритої Росії" в YouTube не поширюється ніякої інформації з порушенням закону, і що ми вважаємо дії Генпрокуратури та Роскомнадзора політичним тиском на свободу слова", - повідомляє прес-служба руху.

За її твердженням, сайт "Відкритої Росії" і російського руху "Відкрита Росія" не мають стосунку до зарубіжних організацій, визнаним небажаними на території Росії.

Водночас офіційних коментарів Роскомнадзора з цього приводу не надходило.

Цікаво, що раніше сервіс мікроблогів Twitter отримав припис від Роскомнадзора про блокування на території Росії в разі, якщо обліковий запис "Відкритої Росії" не буде видалено впродовж доби.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X