У Росії назвали дату блокування Telegram

6 жовтня 2017, 16:52
Роскомнагляд натякає на блокування месенджера Telegram в Росії вже з 9 жовтня

Роскомнагляд через свої офіційні акаунти в Twitter і Вконтакте досить прозоро натякнув на швидке блокування популярного месенджера Telegram, пише Ferra.

У повідомленні опублікований відеоролик з підписом "Ми знаємо, що комусь це не сподобається. Тому буде краще, якщо ви дізнаєтеся про це від дітей".

Відео дняВідповідаючи на питання до цього твіту чиновники уточнили: "Чекайте 09.10.2017 в офіційному співтоваристві Роскомнагляда. Залишилося зовсім небагато часу".

Що конкретно малося на увазі - поки неясно. Згідно з найпопулярнішою версією, 9 жовтня може початися блокування Telegram на території Росії. У той же час, на офіційному сайті російського відомства немає ніякої інформації про майбутнє блокування Telegram.

Влітку цього року вже був скандал з відмовою Павла Дурова реєструвати Telegram в спеціальному російському реєстрі організаторів поширення інформації, що також могло закінчитись блокуванням Telegram.

Як тоді наполягав Дуров, він не проти реєстрації Telegram до реєстру організаторів поширення інформації, але при цьому проти виконання накладених так званим "законом Яровий" обов'язків, що дають в ряді випадків доступ до листування користувачів. Зараз почалися вимоги виконати ці самі обов'язки "організаторів поширення інформації".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X