У Росії готуються блокувати Facebook

26 вересня 2017, 14:55
Роскомназдор пригрозив Facebook блокуванням за зберігання даних росіян за кордоном, що порушує закон РФ про локалізацію персональних даних

Якщо Facebook в 2018 році не виконає вимоги російських чиновників, ресурс припинить роботу на території РФ. Про це заявив глава Роскомнадзору Олександр Жаров у вівторок, 26 вересня, передає Інтерфакс.

Відео дня

"Закон обов'язковий для всіх. У будь-якому випадку ми або доб'ємося того, щоб закон був виконаний, або компанія припинить працювати на території Російської Федерації, як, на жаль, сталося з LinkedIn. Тут винятків немає", - сказав Жаров, відповідаючи на запитання Інтерфаксу про терміни виконання соцмережею Facebook відповідного закону.

"Ми будемо домагатися, щоб 242-й закон компанією Facebook був дотриманий. У 2018 році все буде точно", - підкреслив Жаров. Він пояснив, що терміни для вирішення цієї проблеми поставлені, і вони будуть дотримані.

"Ми прекрасно усвідомлюємо, що Facebook має значну кількість користувачів на території Російської Федерації, з іншого боку, ми розуміємо, що це не унікальний сервіс, є й інші соціальні мережі", - пояснив Жаров.

Раніше НВ повідомляло, що в Китаї влада заблокувала функцію відправки повідомлень в месенджері WhatsApp. За останні кілька місяців у WhatsApp в Китаї були короткі збої у функціонуванні, під час яких користувачі не могли відправляти відео або фотографії. Тепер повністю блокуються і все текстові повідомлення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X